|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип назначения | Противень для выпечки из нержавейки прямоугольный Форма деко для запекания в духовке глубокая 35 * 26 H 4,4 сm |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Крышка | нет |
| Высота бортика | 44 мм |
| Тип дна | Гладкое |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.