|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Диаметр | 250 мм |
|---|---|
| Высота стенок | 35 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Силикон |
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Тип назначения | Форма силиконовая для выпечки пирога и торта круглая рифлёная D 25 cm H 3,5 cm |
| Конструкция формы | Цельная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.