|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Длина | 250 мм |
|---|---|
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Ширина | 160 мм |
| Высота стенок | 35 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Силикон |
| Колір | Разные цвета |
| Тип формы | Фигурная |
| Состояние | Новое |
| Тип назначения | Форма силиконовая кондитерская для выпечки пирога или торта Мишка 25*16*3,5 cm |
| Конструкция формы | Цельная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.