|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина | 160 мм |
|---|---|
| Длина | 470 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Тип назначения | Кашпо вазон для цветов пластиковое с 3D эффектом Горшок цветочный пластмассовый овальный 47*16cm H 15cm 7,3 л |
| Высота | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Овальная |
| Тип | Кашпо |
| Назначение | Для комнатных растений |
| Колір | Разные цвета |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.