|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Крышка | нет |
| Тип | Набор корзин |
| Длина | 260 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая без крышки Корзинки для хранения вещей набор 3 штуки 26*8 cm |
| Ширина | 80 мм |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.