|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ручки | Есть |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | нет |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 17 л |
| Длина | 380 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая без крышки Сетка Tuffex 4204 Ящик для хранения вещей 38*28 cm H 22 cm 17 литров |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.