|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Крышка | нет |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 17 л |
| Длина | 430 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая овальная без крышки Кружево Abdik Plastik 116 Ящик для хранения вещей 43*36 H 22 cm 17 л |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Овальная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.