|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип | Корзина |
|---|---|
| Объем | 14 л |
| Длина | 280 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Ажур Elif Plastik №387 Ящик для хранения вещей Контейнер 28*28 cm H 26 cm 14 л |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 260 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | есть |
| Колір | Разные цвета |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.