|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 3 л |
| Длина | 210 мм |
| Тип назначения | Корзина ведро для прищепок пластиковая Корзинка Tuffex 4035 Сетка 21*15 cm H 13,5 cm 3 литра |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 135 мм |
| Страна производитель | Австралия |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.