|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Форма тефлонова овальна 12 х 7 х 1,5 см
Форма тефлонова овальна 12 х 7 х 1,5 см
| Высота стенок | 15 мм |
|---|---|
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина | 120 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Тип формы | Овальная |
| Ширина | 70 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.