|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Молд кондитерський Ракушка 10 х 7 cm.
Молд кондитерський Ракушка 10 х 7 cm.
| Ширина | 70 мм |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Страна производитель | Китай |
| Колір | Синий |
| Тип назначения | Молд силиконовый кондитерский для мастики и шоколада Ракушка 10 * 7 cm |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 мм |
| Тип | Молд кондитерский |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.