|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Молд кондитерський Тварини 12 х 9 cm.
Молд кондитерський Тварини 12 х 9 cm.
| Тип назначения | Молд силиконовый кондитерский для мастики и шоколада Животные 12 * 9 cm |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Длина | 120 мм |
| Тип | Молд кондитерский |
| Ширина | 90 мм |
| Материал | Силикон |
| Страна производитель | Китай |
| Колір | Розовый |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.