|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Колір | Разные цвета |
|---|---|
| Тип назначения | Миска таз пластиковый пищевой Dunya plastik 10324 D 28 cm H 11 cm 4,5 литра |
| Форма | Круглая |
| Высота миски | 11 см |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Страна производитель | Турция |
| Материал миски | Пластик |
| Диаметр миски | 28 см |
| Тип посуды | Миска |
| Объем | 4.5 л |
| Крышка | не предусмотрена |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.