|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
|---|---|
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Высота | 70 мм |
| Колір | Белый |
| Тип назначения | Салфетница керамическая для бумажных салфеток Маки Подставка под салфетки настольная 11*3 cm H 7 cm |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 110 мм |
| Тип | Салфетница |
| Ширина | 30 мм |
| Материал | Керамика |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.