|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 340 мм |
| Тип назначения | Сетка сито для фритюра из нержавеющей стали Корзина для жарки с одной ручкой Фритюрница 16 * 7 cm L 34 cm |
| Ножки/подставка | Нет |
| Ручка | Одна |
| Диаметр | 160 мм |
| Тип | Сито |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Высота | 70 мм |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.