|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Крышка | есть |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Сундук |
| Длина | 240 мм |
| Тип назначения | Сундук пластиковый Alya Plastik ALY 301 для хранения вещей Косичка 24*15 cm H 14,5 cm |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 145 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.