|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Высота | 70 мм |
|---|---|
| Ширина | 140 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Набор контейнеров/судков |
| Объем | 1000 мл |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | Универсальное |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Длина | 200 мм |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.