|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новий відгук або коментар
| Высота | 550 мм |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Длина | 1100 мм |
| Тип назначения | Сушилка для белья раскладная напольная Домашняя металлическая сушка для белья Турция Sarayli 3314 Liva Silver |
| Материал | Металл |
| Ширина | 985 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Тип сушилки | Напольная |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.