|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип | Ведро с выжимателем |
|---|---|
| Форма | Овальная |
| Тип назначения | Ведро для уборки с отжимом для веревочной швабры пластиковое №381 Elif Plastik 36*25 cm H 26 cm 13 литров |
| Объем | 13 л |
| Колір | Разные цвета |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 36 см |
| Материал | Пластик |
| Высота | 26 см |
| Ширина | 25 см |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.