|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
|---|---|
| Диаметр | 200 мм |
| Высота стенок | 100 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Материал | Силикон |
| Колір | Разные цвета |
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Тип назначения | Форма для выпечки Полусфера большая кондитерская силиконовая D 22 / 20 cm H 10 cm |
| Конструкция формы | Цельная |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.