|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Крышка | есть |
|---|---|
| Объем | 45 л |
| Страна производитель | Турция |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 51 см |
| Материал | Пластик |
| Колір | Разные цвета |
| Ширина | 33 см |
| Длина | 41.5 см |
| Тип назначения | Корзина бак с крышкой для грязного белья большая пластиковая №300 Asil Plastik 45 литров 41,5 * 33 cm H 51 cm |
Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті.
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:
Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.